En iyi ücretsiz Android uygulamaları

Etiketler :
En iyi ücretsiz Android oyunları listemi yayınladıktan sonra uygulama listemi de yayınlamaya karar verdim. Aşağıda en beğendiğim ücretsiz Android uygulamalarını bulabilirsiniz.

WhatsApp

1 mesaja 4 kontör gittiği dönemi hatırlıyor musunuz? O dönemde insanlar birbirleriyle "çaldırarak" anlaşırlardı ve cep telefonunuza bir mesaj geldiğinde sevinirdiniz. Cevap ise muhtemelen gelmezdi, gelse bile muhabbet çok uzun sürmezdi çünkü mesajlaşmak pahalı bir şeydi, hatta abartacak olursak lükstü. Şimdi ise Android telefonların ve WiFi teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte yeni bir döneme girildi ve şüphesiz bu dönemin en yararlı uygulaması WhatsApp oldu. WhatsApp sayesinde Internet'e bağlı olduğunuz her an WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla mesajlaşıp dosya paylaşımında bulunabilirsiniz.

Ücretsiz WhatsApp indir: http://www.whatsapp.com/android/current/WhatsApp.apk

Facebook ve Messenger


Facebook hayatımıza girdiğinden beri Internet=Facebook diyebileceğimiz bir döneme girdik. Hayatın her anında Facebook'ta olmak istiyoruz ve Android uygulamaları sayesinde bu isteğimizi gerçekleştirebiliyoruz. Ben iki uygulamayı da birlikte düşündüm. Facebook uygulaması ve Messenger uygulaması birbirini tamamlayan uygulamalar ve hiç kuşku yok ki eğer bir Android telefon kullanıyorsanız bu iki uygulamayı da mutlaka bulundurmalısınız. Son güncellemelerden sonra uygulama hızının düştüğü söylense de bu görüşe katılmıyorum ve Facebook-Messenger uygulamalarını oldukça başarılı buluyorum.

Ücretsiz Facebook ve Messenger indir: http://www.dosya.tc/server9/aAcrwS/Facebook.zip.html

Rom Manager Premium


Telefonunuz Root'lu mu? Öyleyse Rom Manager Premium tam size göre bir program! Bu program sayesinde Custom ROM'ları yükleyebilir, telefonunuza çeşit çeşit yeni işlevler kazandırabilirsiniz. Bununla birlikte telefonunuzu yedekleyip, internetten ROM indirebilirsiniz.

Ücretsiz Rom Manager Premium indir: http://dosya.tc/server9/s52LAC/ROMManagerPremium.zip.html

Dolphin Browser HD

Şu an tartışmasız Android kullanıcıların en favori tarayıcıları Google Chrome. Böyle olduğunu bildiğim için ve her Android telefonda aldığınız zaman bulunduğu için Chrome'u listeme eklemedim. Bunun yanı sıra, Chrome'a büyük bir alternatif olarak gördüğüm Dolphin Browser HD'yi eklemeyi uygun buldum. Dolphin Browser gerçekten çok başarılı, hızlı ve mutlaka denenmesi gereken bir tarayıcı. Deneyin, pişman olmayacaksınız!

Ücretsiz Dolphin Browser HD indir: http://dosya.tc/server9/mElc3Y/DolphinBrowserHD.zip.html

Winamp

Son programımız ise bir klasik: Winamp. Winamp'ı uzun uzun anlatmaya gerek yok. Yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız basit kullanışlı ancak yetenekli bir program Winamp. Android versiyonu da bir o kadar başarılı bu güzel programın. Eğer cep telefonunuzdan müzik dinlemeyi seviyorsanız Winamp'ı indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

Ücretsiz Winamp indir: http://www.dosya.tc/server9/uGKlXs/Winamp.zip.html


0 yorum: